VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Echipa APAN Motors Brăila
Ştefan Velescu

Aftersales Manager

Telefon: +40 339 401 888

Email: stefan.velescu@apan.ro

Mirela Marin

Manager piese şi accesorii

Telefon: +40 741 099 186

Email: mirela.marin@apan.ro

Dan Ploesteanu

Consilier vânzări

Telefon: +40 753 313 732

Email: dan.ploesteanu@apan.ro

Ştefan Bezman

Consilier vânzări

Telefon: +40 754 626 453

Email: stefan.bezman@apan.ro

Podaru Ştefan

Manager Executiv

Telefon: +40 742 168 296

Email: stefan.podaru@apan.ro

Daniela Scurtu

Consilier vânzări

Telefon: +40 741 087 723

Email: daniela.scurtu@apan.ro

Cătălin Mariescu

Consilier maşini rulate

Telefon: +40 751 084 286

Email: catalin.mariescu@apan.ro

Nicoleta Dulgheru

Asistent Service

Telefon: +40 339 401 888

Email: nicoleta.dulgheru@apan.ro

Alina Istudor

Consilier Service

Telefon: +40 339 401 888

Email: alina.istudor@apan.ro

Valentin Tudor

Consilier service

Telefon: +40 753 313 736

Email: valentin.tudor@apan.ro

Giorgiu Bordeianu

Consilier service caroserie

Telefon: +40 753 313 734

Email: caroserie.bmw@apan.ro

Claudiu Anghel

Consilier service caroserie

Telefon: +40 753 313 734

Email: caroserie.bmw@apan.ro

Laurenţiu Damian

Consilier piese şi accesorii

Telefon: +40 339 401 888

Email: laurentiu.damian@apan.ro

Octavia Leu

Consilier vânzări

Telefon: +40 755 118 181

Email: octavia.leu@apan.ro

Cristian Tudorache

Responsabil IT

Telefon: +40 339 401 888

Email: cristian.tudorache@apan.ro

Simona Vilcu

Asistent Comercial

Telefon: +40 339 401 888

Email: simona.vilcu@apan.ro

Mihaela Popescu

Consilier Marketing

Telefon: +40 339 401 888

Email: mihaela.popescu@apan.ro

Datcu Marian

Consilier Vânzări

Telefon: 0747059130

Email: marian.datcu@apan.ro

Cristina Szollosy

Receptie Showroom

Telefon: +40 339 401 888

Email: secretariat.bmw@apan.ro

Ovidiu Biciin

Director Executiv

Telefon: +40 374 472 806

Email: ovidiu.biciin@apan.ro

Adrian Iliuta

Manager Service și Piese de schimb

Telefon: +40 374 472 798

Email: adrian.iliuta@apan.ro

Catalin Nicoara

BMW Motorrad Manager

Telefon: +40 374 472 818

Email: catalin.nicoara@apan.ro

Georgiana Adochiei

Analist Relații Clienți

Telefon: +40 374 472 811

Email: georgiana.adochiei@apan.ro

Claudiu Benescu

Șef atelier Caroserie - Tinichigerie

Telefon: +40 374 472 803

Email: claudiu.benescu@apan.ro

Iulian Ehupov

Șef atelier Mecanica

Telefon: +40 374 269 2808

Email: iulian.ehupov@apan.ro

Cosmin Cristescu

Director Vanzari BMW și BMWi

Telefon: +40 374 472 797

Email: cosmin.cristescu@apan.ro

Ciprian Mariniuc

Consilier Vanzari BMW și Clienți mari

Telefon: +40 374 472 816

Email: ciprian.mariniuc@apan.ro

Ionut Andronache

Consilier Vanzari BMW și Automobile Rulate

Telefon: +40 374 472 817

Email: ionut.andronache@apan.ro

Vlad Apetrea

Consilier Recepție Service

Telefon: +40 374 472 819

Email: vlad.apetrea@apan.ro

Rusu Alin

Consilier Recepție Caroserie

Telefon: +40 374 472 814

Email: alin.rusu@apan.ro

Lucian Miron

Consilier Piese de schimb și accesorii

Telefon: +40 374 472 813

Email: lucian.miron@apan.ro

Andrei Macarie

Consilier Piese de schimb și accesorii

Telefon: +40 374 472 813

Email: lucian.miron@apan.ro

Costras Anamaria

Asistent Service

Telefon: +40 374 472 804

Email: anamaria.costras@apan.ro

Livia Leonte

Asistent Comercial

Telefon: +40 374 472 810

Email: livia.leonte@apan.ro

Alina Antonica

Asistent Comercial

Telefon: +40 374 472 809

Email: alina.antonica@apan.ro

Catalin Donici

Consilier Vanzari

Telefon: +40 374 269 269

Email: catalin.donici@apan.ro

Paula Osolos

Asistent Showroom

Telefon: +40 374 269 269

Email: paulina.osolos@apan.ro